Форум Розбитих Сердець

Объявление

Вітаємо на Форумі Розбитих Сердець! Доречі, гості теж можуть залишати повідомлення ;) а Аня молодець!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Розбитих Сердець » Оффтоп » Якби ви стали на 24 години невидимкою?


Якби ви стали на 24 години невидимкою?

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

...що б ви тобі зробили? ))

0

2

просто гулялаб по місту
хіба не класно спостерігати за містом коли тебе ніхто не чіпає,
немає ніяких обов"язків, проблем...

0

3

я би хотіла, щоб це сталось іменно у Львові, але заодно, щоб там були всі мої друзі, які живуть тут.. я би просто ходила і дізнавалась, що вони про мене думають, що би хотілт змінити в мені.. а у вечері, просто би пройшлась вуличками мого міста Лева.

0

4

Я б знайшла одного поганого чувака, який може вдарити дівчину, якщо вона емо, і заїхала б в морду... А він би не знав хто це зробив))) І скінхедів побила б... Щоб всі знали як до бідних емо приставати))) А то достали вже, ідіоти...

0

5

Почти_НаСтОяЩаЯ_
бліна ото реальноо круто. якшо в мене лишиться час будучи неведимкою я поможу!

0

6

Тінь_Кохання*)
Дякую... От ми їх поб"ємо разом))) І вони тоді жодного слова навіть не скажуть до емо)))

0

7

підслуховувала б розмови і слідила за людбми а потім заробила б гроші на моїй невидимості))

0

8

Пішо в би до свого першого кохання коли вона лягала спати, і ніжно поцілував би)))

0

9

Христя написал(а):

підслуховувала б розмови і слідила за людбми

all i can say is STALKER  :longtongue:

0

10

Тінь_Кохання*) написал(а):

all i can say is STALKER

а тобі б нехотілось? :longtongue:

0

11

Христя написал(а):

а тобі б нехотілось?

тільки якшо stalk hot boys ;P

0


Вы здесь » Форум Розбитих Сердець » Оффтоп » Якби ви стали на 24 години невидимкою?