Форум Розбитих Сердець

Объявление

Вітаємо на Форумі Розбитих Сердець! Доречі, гості теж можуть залишати повідомлення ;) а Аня молодець!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Розбитих Сердець » Оффтоп » Якщо б у вас було багато грошей...


Якщо б у вас було багато грошей...

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

...то куди б ви потратили свою суму?  :D

0

2

купилаби собі квартиру, а решту відалаб кудась на благочинність
забагато грошей, тож не корисно

0

3

я би собі трохи взяв а решта відав би бідним :O

Отредактировано Leko36 (2008-01-20 23:08:43)

0

4

я би повернулась на Україну, куила б там невеличку, затишну квартирку у Львові, лишила б трохи грошей на проживання, а все інше відала б в дітдом.

0

5

ей, перестаньте піарити)))

0

6

багато то скільки?

ну якшо б хватило то сплатила батькам mortgage (?? хтось знає переклад слова)
вилікувала всіх родичів
накупила собі різної фігні тіп одежі взуття косметики парфум сумок
поїхала подорожувати по світу
зробила друзям дорогі подарки
пішла на концерти моїх любимих груп

ну і ше можу так довго і довго росказувати

0

7

Раз пішла справа про благодійність, то краще не віддавати просто так гроші.. я в тому сенсі, що якщо так дати гроші у той же дім малятко (к прикладу) ну куплять вони чогось і все грошей тих нема... Треба логічніше розсуждати.. Якщо грошей багато то частину можно положити у банк з непоганими відсотками, гроші повинні працювати. На те що залишилось купити земельну ділянку (не арендувати а то дорожче буде) і збудувати наприклад "Центр Благодійності Дітям". Попіарити трохи. І тепер.. У нас є гроші з відсотками з банку на утримання персоналу і незначні закупки для дітей + якщо центр благодійності то люди теж не стоятимуть осторонь і будуть щось приносити + у нас своя ділянка і приватна фирма. І тепер якщо правельно все робити то можна допомагати дітям постійно....

Якщо б у меня була величезна сумма грошей...Я б від неї відмовився.. Гроші поганять людину.. І не в грошах щастя...Живу собі так, не в злиднях, не в багатсві, але це мое життя і я не хочу його поганити грошима... Це моя думка

0

8

я забагато люблю матеріальні речі щоб від грошей відмовитись))

0

9

Христя написал(а):

mortgage

завірення властивості до кредитора як безпека для застави позики
(переклала слово в слово з wikipedia)

0


Вы здесь » Форум Розбитих Сердець » Оффтоп » Якщо б у вас було багато грошей...